Оплатити товар можна:

1. На магазині в гривні. 2. На магазині в доларі. 3. Повною оплатою на карту ПриватБанку при замовленні на сайті, в гривні. 4. Оплатою післяплатою НП.

Детальніше:

1. Оплата в Гривні відбувається за курсом міняйлів / обмінників на момент завершення угоди. Якщо ви замовили в понеділок наприклад, а забираєте товар в середу - то перераховуємо по курсу який буде в середу. Опустився він або піднявся це вже як Вам пощастить.) Уточнити актуальний курс можна в повідомленнях спільноти. Чек про оплату виписується за курсом гривні на момент завершення угоди.

2. Оплата в доларах можлива тільки на магазині. По Україні платежі не можливі. Купюри до оплати приймаються тільки нового зразка. Затерті, випрані або рвані купюри до оплати не приймаються. Чек про оплату виписується за курсом гривні на момент завершення угоди.

3. Оплата на карту Приват Банку можлива за курсом міняйлів / обмінників на момент здійснення покупки. До суми додається комісія в розмірі 1% (причина - при знятті коштів з карти ми втрачаємо 1%). Чек про оплату виписується без урахування 1%.

4. По території України відправляємо післяплатою Нової Пошти за курсом міняв / обмінників в день відправлення посилки.

Відправляємо з мінімальною передоплатою:

сума замовлення від 500грн до 9 999 грн передоплата становить - 200грн;

сума замовлення від 10 000 передоплата становить - 300грн;

Передоплата вираховується з сумми накладеного платежу.

У разі виявлення браку, невідповідність товару, а також при сильних пошкодженнях товару звертайтесь до інтернет-магазину і в разі підтвердження невідповідності замовлення, ви можете отримати повернення передоплати або ж інший пристрій (тут за ваши бажанням). Претензії на вигляд або неукомплектованість замовлення не приймаються після того як покупець забрав посилку і покинув "Нову Пошту". Уважно все перевіряйте. У разі скасування замовлення з боку покупця без адекватної причини передоплата не повертається. 

Послуги "Нової Пошти" оплачує покупець.