В кінці минулого місяця китайський виробничий гігант Xiaomi представив концептуальний смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha, який став багато в чому унікальним пристроєм.

Він отримав оперізуючий дисплей, якого до цього не показував жоден інший виробник, а також камеру з модулем на 108 Мп. Заявлена ​​ціна становить 2800 доларів, а продажі повинні початися тільки в кінці цього, а можливо, і на початку наступного року.

 Відомий китайський онлайновий магазин Tmall.com вже зараз пропонує придбати смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha по захмарною ціною в 999 999 юанів, тобто близько 140 тисяч доларів.

Здавалося б - це звичайна практика для китайських магазинів - вказувати великі круглі суми для прийдешніх смартфонів, коли їх точна ціна не оголошена. Але, по-перше, офіційна ціна Xiaomi Mi Mix Alpha відома, а по-друге, кнопки «Купити зараз» і «Додати в корзину» на цій сторінці є активними. Це означає, що бажаючі можуть витратити
Звичайно ж, під великим питанням залишається питання доцільності такої покупки, а також терміни отримання покупцем реального смартфона Xiaomi Mi Mix Alpha на руки.

Судячи по лічильнику покупок, який присутній на сторінці, поки що ніхто не наважився заплатити такі гроші за смартфон.

Раніше Xiaomi заявила, що фанати повинні ігнорувати подібні заяви, так як офіційно прийом попередніх замовлень на смартфон ще не стартував.