Всесвітня мережа молитви Папи Римського представила новий спосіб залучення молоді до традиційної молитви: розумні чотки. Це інноваційне, кероване з програми і наповнене цінним релігійним контентом, пристрій Click to Pray eRosary націлене на молитву про мир у всьому світі.

Католицька церква позиціонує свій продукт в якості навчального інструменту - як правильно молитися за допомогою чоток. Даний гаджет можна носити як браслет і активувати, перехрестившись. Він синхронізується з безкоштовним однойменною додатком, яке дозволяє отримати доступ до аудіогіду, ексклюзивним зображенням і персоналізованого контенту з молитвами для чоток.

Фізично пристрій складається з десяти чоток з чорного агата і гематиту, а також «розумного» хреста, в якому встановлена ​​вся електроніка. Коли воно активовано, у користувача є можливість вибрати стандартну молитву для чоток, споглядальну і різні види тематичних розарій, які будуть оновлюватися щороку. Як тільки починається молитва, розумні чотки показують прогрес користувача в різних таїнствах і відстежують завершення кожного Розарію.

Крім стандартного релігійного функціоналу, Click to Pray eRosary також пропонує і функціонал сучасних фітнес браслетів з підрахунком пройдених кроків і спалених калорій.

Вартість Click to Pray eRosary становить 99 Євро і придбати його можна в онлайн-магазині Acer або на торговому майданчику Amazon.